<span itemprop="name">افزونه وردپرس پرداخت مبلغ دلخواه EDD</span>
شناسه: 20559

افزونه وردپرس پرداخت مبلغ دلخواه EDD


همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads افزونه ای برای برای فروش فایل یا به طور کلی فروش محصولات مجازی برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد . اما کاربرد این افزونه بدین صورت می باشد که شما میتوانید فقط یک فایل را با قیمت مشخص جهت فروش قرار دهید و امکان اینکه کاربر بخواهد قیمت را بصورت دلخواه وارد و پرداخت را انجام بده به هیچ وجه وجود ندارد ، اما شما با استفاده از این افزونه کاربردی به راحتی می توانید مبلغ دلخواه را در کنار افزونه edd نصب کرده و استفاده کنید. درگاه پرداخت این افزونه همان درگاهی است که برای افزونه EDD نصب و پیکربندی کرده اید بنابراین نیاز به تنظیمات خاصی ندارد.

پس از نصب و فعال سازی افزونه خریداری شده، شما میتوانید به راحتی با استفاده از یک تب ایجاد شده در قسمت افزودن محصول جدید این قابلیت را به وب سایت فروشگاهی خود اضافه کنید.

فایل های قابل دانلود: ,
مرورگرهای سازگار: , , , , , ,

اگر به دنبال یک هاست با قیمت مناسب هستید ما می توانیم یک مورد عالی را به شما معرفی کنیم.

از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی قبل از هر اقدامی برای راه اندازی وی سایت، اگر یکی از محصولات ما انتخاب شماست یا اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما باید مباحث زیر را به عنوان یک مدیر وب سایت مطالعه بفرمایید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، موارد زیر را به ترتیب مطالعه بفرمایید.

خریداران این محصول ، محصولات زیر را هم دیده اند

نظرات خریداران

امتیاز

هنوز نقد و بررسی نشده است! شما می توانید اولین کسی باشید نقدی می نویسید.

اگر نظر یا نقدی دارید ابتدا باید وارد شوید.