<span itemprop="name">پوسته حرفه ای خبری جریده (Jarida) نسخه ۲٫۲٫۱ فارسی</span>
شناسه: 1698

پوسته حرفه ای خبری جریده (Jarida) نسخه ۲٫۲٫۱ فارسی


قالب جریده، پوسته ای فارسی بسیار زیبایی می باشد که می توان از آن برای سایت های خبری تفریحی و کار خود استفاده کرد . این پوسته دارای دو نوع صفحه نخست می باشد . می توان این پوسته را بصورت وبلاگ تغییر داد و یا آن را مانند سایت های مجله خبری مورد استفاده قرار داد. این پوسته به دلیل داشتن مدیریت بسیار قدرمند و کاربردی قادر خواهید بود تمامی قسمت ها را ویرایش و تغییر دهید از جمله رنگ و تغییر لوگو سایت و پس زمینه و همچنین این پوسته دارای تکنولوژی رسپانسیو ( واکنش گرا ) می باشد و به خوبی در دستگاه های همراه مانند موبایل و تبلت نمایش داده خواهد شد . همچنین این پوسته از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کند و می توان توسط آن در سایت خود فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد . هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان این پوسته را دانلود و برای سایت های خود استفاده کنید.

1-click apple bbpress cats colors Counter fonts homepage layout mega-menus page-templates panel posts responsive retina review rtl shortcodes sidebars widgets woocommerce wpml

اگر به دنبال یک هاست با قیمت مناسب هستید ما می توانیم یک مورد عالی را به شما معرفی کنیم.

از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی قبل از هر اقدامی برای راه اندازی وی سایت، اگر یکی از محصولات ما انتخاب شماست یا اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما باید مباحث زیر را به عنوان یک مدیر وب سایت مطالعه بفرمایید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، موارد زیر را به ترتیب مطالعه بفرمایید.

نظرات خریداران

امتیاز

هنوز نقد و بررسی نشده است! شما می توانید اولین کسی باشید نقدی می نویسید.

اگر نظر یا نقدی دارید ابتدا باید وارد شوید.