<span itemprop="name">پوسته وردپرس حرفه ای کاریابی Jobmonster</span>
شناسه: 19794

پوسته وردپرس حرفه ای کاریابی Jobmonster


پوسته وردپرس حرفه ای کاریابی Jobmonster نام یک پوسته تجاری برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد که با استفاده از آن می توانید وردپرس خود را به یک وب سایت کاریابی و رزومه به صورت آنلاین  با امکانات بسیار زیاد تبدیل کنید. Jobmonster یک پوسته بسیار کار آمد می باشد که قابلیت عضو گیری نیز دارد و حتی کاربران و شرکت ها می توانند آگهی های استخدامی خود را در سیستم ثبت کنند. همچنین این پوسته قابلیت جستجو بسیار دقیق و هوشمندی دارد که می توان بر اساس دسته بندی و شهر های مختلف آگهی هارا نشان کرد. از طراحی آن می توان به واکنش گرا بودن این سیستم , طراحی رتینا , کنترل پنل بسیار قدرتمند و همچنین همخوانی بسیار عالی با ووکامرس نیز اشاره کرد، شما با استفاده از این پوسته می توانید با سایت های برتر کاریابی همچون ای استخدام و ... رقابت کنید.

این پوسته کاملا فارسی سازی شده و به همراه راهنما و آسان نصب می باشد که در کمترین زمان می توانید پوسته را به حالت دمویی که مشاهده می کنید نصب و استفاده کنید.

info

فایل های قابل دانلود: , ,
مرورگرهای سازگار: , , , , ,

اگر به دنبال یک هاست با قیمت مناسب هستید ما می توانیم یک مورد عالی را به شما معرفی کنیم.

از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی قبل از هر اقدامی برای راه اندازی وی سایت، اگر یکی از محصولات ما انتخاب شماست یا اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما باید مباحث زیر را به عنوان یک مدیر وب سایت مطالعه بفرمایید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، موارد زیر را به ترتیب مطالعه بفرمایید.

خریداران این محصول ، محصولات زیر را هم دیده اند

نظرات خریداران

امتیاز

هنوز نقد و بررسی نشده است! شما می توانید اولین کسی باشید نقدی می نویسید.

اگر نظر یا نقدی دارید ابتدا باید وارد شوید.