<span itemprop="name">پوسته وردپرس فروش فایل SquareCode</span>
شناسه: 23441

پوسته وردپرس فروش فایل SquareCode


اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت حرفه ای فروشگاه فایل شخصی یا فروشگاه فایل برای فروش مححصولات خود و همین طور فروش محصولات توسط کاربران، پوسته وردپرس SquareCode گزینه ی مناسبی برای ایجاد وب سایت هایی با موضوع فروشگاه فایل می باشد.
پوسته وردپرس فروش فایل SquareCode یک پوسته بسیار حرفه ای و دارای انعطاف پذیری برای ایجاد وب سایت های فروش فایل و پوسته و افزونه های وردپرس و طور کلی محصولات دیجیتال می باشد این پوسته کارآمد کاملا سازگار با افزونه حرفه ای فروش فایل Easy Digital Downloads مختص سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد از ویژگی های کلیدی این افزونه شامل کاملا واکنشگرا و پشتیبانی از نقشه گوگل و سازگاری با افزونه Easy Digital Downloads.
همان طور که شما دوستان عزیز می دانید اکثر کاربران در نصب پوسته ها دچار مشکل خواهد شد اما با در اختیار قرار دادن بسته آسان نصب با چند کلیک و در عرض 1 دقیقه پوسته کاملا همانند دمو خواهد شد و حتی اگر بازم مشکل داشتید با ارسال تیکت می توانید مشکلات خود را رفع کنید.

 

پیشنمایش ویدیو آنلاین:

فایل های قابل دانلود: , ,
مرورگرهای سازگار: , , , , ,

اگر به دنبال یک هاست با قیمت مناسب هستید ما می توانیم یک مورد عالی را به شما معرفی کنیم.

از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی قبل از هر اقدامی برای راه اندازی وی سایت، اگر یکی از محصولات ما انتخاب شماست یا اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما باید مباحث زیر را به عنوان یک مدیر وب سایت مطالعه بفرمایید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، موارد زیر را به ترتیب مطالعه بفرمایید.

نظرات خریداران

5.00

1 امتیاز برای پوسته وردپرس فروش فایل SquareCode

 1. امکانات فراوانی داره
  5 5

  خریدار: , :

  به نظر من خیلی خوب و امکانات فراوانی داره و با توجه به پوسته های زیادی در زمینه فروشگاه فایل دیدم این پوسته خیلی با edd سازگار هست.تشکر.

  57 از 137 نفر این نقد و بررسی را مفید دانسته اند.

  راهنمای سایر مشتریان تاثیری مفیدی در بررسی ها خواهد داشت

  آیا شما این نقد و بررسی را مفید می دانید؟ بلی خیر

اگر نظر یا نقدی دارید ابتدا باید وارد شوید.