<span itemprop="name">افزونه وردپرس ورود امن به پیشخوان WP Clef</span>
شناسه: 21409

افزونه وردپرس ورود امن به پیشخوان WP Clef


اگر به امنیت وردپرس و وب سایت خودتون اهمیت می دهید ما این افزونه را به شما پیشنهاد می کنیم، به عبارتی ورود را برای سوء استفاده کنندکان غیر ممکن می کند.
آیا برای شما پیش اومده کلمه عبور وبلاگتان را فراموش کرده باشید؟ یا از اینکه فردی با کشف کلمه عبور شما به بخش مدیریت دسترسی پیدا کرده و تمام اطلاعات شما را حذف کند.
آیا از اینکه از مکان های عمومی همانند کافی نت ها و رایانه های دوستان به پیشخوان وردپرس وارد شوید هراس دارید.
آیا از حفظ کردن کلمه های عبور طولانی خسته شده اید و می خواهید به صورت کاملا امن و بدون وارد کرد کلمه عبور به پنل مدیریت دسترسی پیدا کنید؟
آیا علاقه مندید وب سایت شما مجهز به ورود دو مرحله ای بسیار پیشرفته و امن باشد؟
تصور کنید تنها با نزدیک کردن تلفن همراه هوشمند خود به مانیتور کامیپوترتان ، بتوانید وارد بخش مدیریت وبلاگ‌تان شوید. آن هم بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور ! واقعا هیجان انگیز است.
با استفاده از این تکنولوژی می توانید ورود به بخش مدیریت وب سایت‌تان را بسیار امن کنید و دیگر نگران تایپ کلمه عبور خودتان و لو رفتن آن نباشید. حتی دیگر نیازی به ، خاطر سپردن کلمه عبور و نام کاربری خود ندارید و از طرفی ورود به بخش مدیریت وبلاگ‌تان را بسیار ایمن‌ و غیرقابل نفوذ کنید.

توجه: این افزونه فارسی به همراه نرم افزار اندروید و راهنمای نصب می باشد.

اگر به دنبال یک هاست با قیمت مناسب هستید ما می توانیم یک مورد عالی را به شما معرفی کنیم.

از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی قبل از هر اقدامی برای راه اندازی وی سایت، اگر یکی از محصولات ما انتخاب شماست یا اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما باید مباحث زیر را به عنوان یک مدیر وب سایت مطالعه بفرمایید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، موارد زیر را به ترتیب مطالعه بفرمایید.

نظرات خریداران

امتیاز

هنوز نقد و بررسی نشده است! شما می توانید اولین کسی باشید نقدی می نویسید.

اگر نظر یا نقدی دارید ابتدا باید وارد شوید.