با سلام و احترام.

همان طور از موضوع این آموزش مشخص می باشد ما می خواهیم آموزش استفاده از کد تخفیف را در خرید محصولات فروشگاه آلفاتم را تقدیم شما کنیم، با توجه به اینکه فروشگاه آلفاتم در مناسبت و زمان های مختلف برای محصولات، تخفیفات ویژه ای در نظر می گیرد تصمیم گرفته ایم آموزشی در خصوص استفاده از کد تخفیف برای شما آماده کنیم.

برای شروع شما قبل از هر کاری باید یک کد تخفیف برای خرید محصولات داشته باشید. کدهای تخفیفی در سایت قرار داده خواهد شد ممکن هست دارای محدودیت هایی باید که به شرح ذیل می باشد:

  1. محدودیت در زمان استفاده: ممکن از کد تخفیف برای ۲۴ ساعت فعال باشد و پس از این مدت زمان دیگر قابل استفاده نمی باشد.
  2. محدودیت فقط برای یک محصول: این کدهای تخفیف فقط برای یک یا چند محصول در نظر گرفته می شود و قابل استفاده برای سایر محصولات نمی باشد.
  3. محدودیت فقط برای یک کاربر: این کد تخفیف فقط قابل استفاده برای یک کاربر می باشد.
  4. محدودیت برای محصولات با حداقل یا حداکثر قیمت: این موارد از کدهای تخفیف به طور مثال ما کد تخفیفی ایجاد می کنیم که برای خرید محصولات با حداقل قیمت ۱۰۰۰۰ هزار تومان یا حداکثر قیمت ۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد، با این کد شما می توانید محصولاتی را خریداری کنید که دارای این شرایط باشد.

کدهای تخفیفی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت ممکن است دارای یک یا چند محدودیتی که در بالا لیست شده است باشد.

بعد از انتخاب محصول و کلیک روی خرید وارد سبد خرید می شوید که در این قسمت شما همانند تصویر زیر بخش کد تخفیف را مشاهده خواهید کرد.

بعد از کلیک روی قسمت مورد نظر در تصویر بالا قسمت مربوط به وارد کردن کد تخفیف برای شما باز خواهد شد و می توانید کد تخفیف خود را وارد کنید.

و سپس روی اعمال کلیک کنید.

در این مرحله شما ابتدا قوانین فروشگاه را قبول و سپس روی خرید کلیک می کنید.

نکته مهم: ممکن است در استفاده از کد تخفیف با پیام زیر روبرو شوید این پیام به این معنی می باشد که کد تخفیف دارای اعتبار نیست و باید به دنبال کد تخفیف دیگری باشید.

امیدواریم با این آموزش از این پس مشکلی در استفاده از کد تخفیف نداشته باشید.

مدیریت تیم فروشگاه آلفاتم

از کجا شروع کنم؟

دوست گرامی قبل از هر اقدامی برای راه اندازی وی سایت، اگر یکی از محصولات ما انتخاب شماست یا اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما باید مباحث زیر را به عنوان یک مدیر وب سایت مطالعه بفرمایید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، موارد زیر را به ترتیب مطالعه بفرمایید.